Enrique Iglesias - Official Website

New album SEX AND LOVE available now!

Oči, vlasy, zadek, hlas...prostě se rozpovídejte!!! Eyes, hair, ass, voice...just speak!!!

Tags: ass, beautiful, czech, eyes, fans, hair, most, voice

Views: 345

Attachments:

Replies to This Discussion

enrim is the nicest vše.sama know co.ani do not know why it is sexi.city will avoid
it's just beautiful man! and most is his beautiful smile! (when it sparkles in the eyes and smile the perfect lips!) XD

prostě je to krásnej chlap!!! a nejvíc krásnej je jeho úsměv!!! (když mu jiskří v očích a usmějou se ty dokonalý rty!)
co je nejhezčím na Enrim???To nejde popsat slovy je tak dokonalý a kdybych měla vyjmenvávat všechno co se mi na něm líbí tak tady sedím elý svůj život enrique nemá chybu a myslím si že semnou všichni souhlasí nemám pravdu????
Samozřejmě máš jedině pravdu...♥♥♥...Enriho osobnost, jeho vzhled je pro nás všechny něčím nepopsatelným a tak trošku neodtajeným tajemstvím...jsem ráda, že si se k naší skupině přidala!!!☺☺☺
co je nejhezčím na Enrim???To nejde popsat slovy je tak dokonalý a kdybych měla vyjmenvávat všechno co se mi na něm líbí tak tady sedím elý svůj život enrique nemá chybu a myslím si že semnou všichni souhlasí nemám pravdu????
Já na něm miluji všechno!!!!!! Je prostě jedinečný zpěvák, jedinečně krásný, prostě všechno jedinečné!!!!!!!!! Jeho krásné oči jsou prostě boží, jeho nádherný úsměv, nedá se to popsat ani slovy! Prostě je úžasný!!!!!!!!! MILUJI TĚ, ENRIQUE

I love everythig!!!!!!!! He is unique singer, unique beautiful, everything unique!!!!!!! His beautiful eyes are god, His beautiful smile, there's no words to describe!!!!! He is amazing!!!!!!!!!!!!!! I LOVE YOU, ENRIQUE
Co je na nem nejkrasnejsi...tak to nejde ani rict, ani popsat, protoze on je tak dokonaly, az to ani neni mozny...vsechno se mi na nem libi, i to, co jsem v zivote nikdy nevidela a ani neuvidim :], bohuzel...libi se mi barva jeho vlasu, jejich struktura, strih a zpusob ucesani, libi se mi, jak nosi ksiltovky:]...libi se mi jeho oci, jeho dlouhatanske rasy, jeho bezbranny pohled...jeho naspulena usta s plnymi rty, jeho usmev, jeho vyraz stesti a nevinnosti, jeho dablik v ocich, sexy vypada, kdyz se tvari, jakoby brecel, kdyz neco proziva, kdyz se zasni, kdyz vrha rostacke pohledy...hrozne miluju jeho strniste, kazdy chloupek jeho tela...jestli vubec nejake ma, mozna si treba holi nohy :]...kazdou dostava do kolen jeho perfektni telo, ale ja padam primo do mdlob...miluju jeho ruce, styl, jakym drzi mikrofon, kdyz slysim jeho hlas, pomalu prestavam dychat vzrusenim a neverim tomu, ze zpiva na playback, jak o nem zli jazkove tvrdi...proste je to pro me nejuzasnejsi clovek na svete, muj idol, o kterem ale muzu jenom snit, nekdo takovy uz se tezko nekdy najde... je opravdu tezke rici, co je na nem nejkrasnejsi, kdyz se mi na nem libi uplne vsechno, at je to zadek, ruce, svaly, oci nebo hlas, jedno vsak je jiste - proste ho miluju...:-*
What is beautiful in it ... so I can not say or describe because it's so perfect, and it is not possible ... everything I like about it, and what I've ever seen in my life, and I see no:] I'm afraid ... I like his hair color, structure, editing and brushed way ,:]... I like his eyes, his long lashes, his helpless gaze ... his sensual lips, his smile, his expression of happiness and innocence, the devil in her eyes, looks sexy as it looks like crying when going through something, when Dream, when he casts a mischievous look ... I love his stubble, every hair on his body ... if he's still had one, maybe stick legs :]... kaydou to your knees by his perfect body, but I fall directly into the swoon ... I like his hands, a style that holds the microphone to hear his voice, slow breathing and heart stoping me knocketh as the excitement of life ... I do not believe they sing to playback what evil Language said ... This is for me the coolest person in the world, my idol, but I can only dream of, someone like that is hardly found on ... it's really hard to say what is beautiful on it, though I like everything, whether it's butt, hands, muscles, eyes or voice, one thing is for sure - just love him ...:-*...I love U :*

RSS

© 2014   Created by Enrique Iglesias.

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service